| Marius_Alexandru_1984 a întrebat:

Sunt fost fumator. Recent, m-am apucat din nou de fumat... sunt sportiv. Ce trebuie sa fac sa nu mai. obosesc de la tigari? La.antrenamente?
Mersi

Răspuns Câştigător
| bystefu a răspuns:

Nimic,asta e efectul lor.Imbatranesc si diminueaza capacitatile locomotorii cat si cele psihice.Incearca sa le lasi.

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Simplu. Te lasi de fumat. Ca fost sportiv o zic: tigara nu e compatibila cu sportul. Asta daca vrei performanta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa te lasi de fumat. Daca odatra te ai lasat de tutun, din ce cauze ai reluat tigara?

| Marius_Alexandru_1984 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Salut. Pai, uite dintr-o cearta cu unul dintre parintii mei... ma lasasem de vreo.7 luni. Dar acum mi-a dat peste cap absolut tot. Digestie, odihna, viata in general...
Si era atat de bine...
Dar obosesc de mor la antrenamente. Practic un sport de contact. Kickbox. Si ma supra extra mega solicita... de asta voiam sa stiu ce pot face, chiar daca obosesc, dar macar sa existe o solutie. In afara de sa ma las, ca nu pot imediat...laughing)

| UserulAnonim a răspuns:

Sa fumezi dupa antrenamente, sau sa te lasi din nou.