| tempeliviu a întrebat:

Sunt nou pe acest forum si nu stiu prea multe, insa am o rugaminte la voi! As vrea sa imi recomandati si mie va rog frumos cateva feluri de proteine pentru masa musculara!
Am 1.73 inaltime si 58-59 kg! Nu sunt slab deloc, fac sala de 2 saptamani si m-am gandit sa iau si proteine! Multi prieteni imi spun de Mega Mass 4000, Gain Fast si Total Mass! Imi puteti va rog spune care este mai bun, si care nu prea arde la pret deoarece nu sunt de mult timp la sala si as vrea macar sa investesc 150-180 lei pe luna macar sa imi poata ajunga
25-30 zile! Rog seriozitate si comentarii de la cei care au mai luat sau macar de la cei care stiu! Multumesc frumos!

1 răspuns:
| SpaNu88 a răspuns:

1.True mass(BSN): 2610g - 190 LEI
2.Serious mass(ON): 5450g - 210 LEI
3.Monster mass(CytoSport): 2700g - 180 LEI
Sunt si altele mai ieftine, dar m-am orientat din punct de vedere calitate-pret