| djhighr a întrebat:

tocma s-a terminat Aek atena. si meciul a fost intrerupt. aveam pus pe aek si in minutul 87 era 0-1 peentru ceilalti. si apoi meciul este intrerupt din cauza incidentelor de pe stadion. ce se intampla cu biletul meu? imi pune cota 1 sau care este regula?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca meciul nu se joaca integral (din minutul intreruperii) sau nu se rejoaca atunci se va da la toti cota 1.

| alexs99 a răspuns:

Daca meciul este intrerupt ti se va da cota 1 sau ti se vor recalcula cotele de pe bilet.