Întrebare recomandată | SJ001 a întrebat:

Salut tocmai m-am apucat de sala. Cam ce exercitii ar trebui sa fac pentru dezvoltarea abdomenului si a pectoralilor si cam in cat timp se vor vedea rezultate.

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Daca te-ai apucat de sala, cel mai bine este sa intrebi un instructor de la sala. El iti va spune exact ce trebuie sa faci, plus ca iti va recomanda si o alimentatie sanatoasa, plina de proteine!

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns (pentru onasis1961):

S-a apucat de sala si tu ii dai "home workout" laughing Ti-e greu sa citesti intrebarea, sau esti prea disperat sa raspunzi ca tampitu?

Tot e bine ca nu-i mai spui tampenii de genul "exercitii zilnic sau la 2 zile pentru aceeasi grupa" sau 3-4 gr de proteine / kg-corp laughing

Sincer, esti idiot? Cum poti sa aberezi pe banda rulanta?

| Cosmin86 a răspuns:

Daca faci doar abdomen si piept o sa arati penibil, lucreaza toate grupele.

http://www.culturism.md/......ncepatori/