| baimareanu a întrebat:

As dori sa stiu de ce imi sunt departati muschi pectorali? Si daca o sa mi se apropie pe parcurs?
Ps. M'am apucat de sala, exista ceva exercitii pentru apropierea pectoralilor?

Răspuns Câştigător
| SpaNu88 a răspuns:

Se rezolva in timp daca mergi la sala. Sa pui accent pe exercitiile de izolare.
Succes

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Vrei sa spui ca nu ai format acel contur pe interior, inspre stern? ai doar o forma exterioara a lor! daca e asa, un exercitiu ar fi sa faci flotari cu mainile cat mai apropiate, la nivelul umerilor, nu departate! si exercitii ar mai fi cu gantere, etc, intreaba unul care face sala de mult timp si se pricepe! bafta!

| mortallx a răspuns:

Cum adica iti sunt departari?