| Ovidiu_Farcaş_1990 a întrebat:

.. Acum cateva zile am jucat fotbal pe asflat cu niste adidasi cu talpa subtire. Cand alerg tare ma dor gleznele, ce asp utea face sa nu ma mai doara, am asteptat cam 2-3 zile, trebuia sa imi treaca si nu mi-a trecut. Am incercat cu un bandaj si tot ma doare, peste 2 zile am meci.
Multumesc, cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| HBK09 a răspuns:

Poti sa faci un dus relaxant la talpi

3 răspunsuri:
| HBK09 a răspuns:

Daca vrei sa mai joci pe asfalt fotbal, trebuie sa-ti cumperi alti adidasi cu talpa mai groasa sau cu crampoane. Funda?

| Ovidiu_Farcaş_1990 explică (pentru HBK09):

Ma refeream, cum pot rezolva problema sa nu ma mai doara gleznele... Alerg cam 30 de secunde si dupa nu mai pot sta in picioare.

| Ovidiu_Farcaş_1990 explică (pentru HBK09):

Mda, ma refeream cum sa rezolv problema sa nu ma mai doara gleznele, alerg cam 30 de secunde si dupa nu mai pot sta in picioare, ma doare ingrozitor... Ceva, un bandaj, o chestie, orice.