| romario97 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu un sfat va rog.i-am dat cuiva sa imi ia niste creatina deoarece fac exercitii fizice dar el mi-a luat "CARNITINE FX" si am citit pe net ca asta este pentru slabit si eu deja sunt foarte slab (58 de kg la 16 ani).O sa slabesc mai mult daca o i-au? VA ROG SA-MI RASPUNDETI DOAR CEI CARE SE PRICEP SI AU CUNOSTIINTE IN DOMENIU DE SPORT SI SUPLIMENTE.dau FUNDA+VOT...va rog

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Ti-am mai spus si o mai spun.

De la carnitina slabesti (asta in conditiile in care depui efort). De la creatina pui masa musculara (intr-o oarecare masura).

Daca vrei sa te ingrasi ori mananci mai mult ori iti iei un gainer.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Mananca mai multi carbohidrati si nu o sa slabesti.

daca tot ai apucat sa cumperi, foloseste-o ca nu-ti face rau, o sa te simti putin mai energic la antrenament si atat.