| 101Aem a întrebat:

Cum sa o fac pe o fata sa ma placa si ea pe mine? Eu i-am spus ca o plac dar ea nu a zis nimic..ma rog.i-am dat un mesaj. Ajutati-ma happy

11 răspunsuri:
| ihavenoidealel a răspuns:

Spune-i in fata ca o placi, ce naiba, nu esti barbat? + fa-o sa rada, spune-i glume.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu crezi că poți impune cuiva să te iubească? Că poți face ceva anume doar ca să te placă? Trebuie să fii așa cum ești, natural, nu te strădui să pari ceea ce nu ești, doar ca să impresionezi, fiindcă la un moment dat, te vei plictisi să continui "jocul", și vei redeveni din nou...TU!
Fata pe care o placi, fie tace din cauza timidității, fie e nehotărâtă, fie se gândește cum să te refuze politicos.
I-ai spus că o placi, ajunge. Știe! Acum așteaptă rezultatulhee hee
Să sperăm că va fi darul tău de Crăciun : ))

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Am o idee! da. bingo 100 puncte! =]] du'te la ea si spune; i : '' Faaaaa, vrei sa fi cu mine? daca zice nu, ii dai si una dupa ceafa da-o dq.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mada_Mays_1994):

laughing))

| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

puppy dog eyes ~!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mada_Mays_1994):

ಥ◡ಥ

| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma indragostesc de tine!laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mada_Mays_1994):

kisskisspuppy dog eyes

Pfff. Cer mii de scuze pentru dezamăgire, dar îs fată. Ştiu că ar fi fost ceva minunat pentru tine să fi fost băiat laughing. Dar nah, asta e. (ştiu sentimentul)

| Alexinho94 a răspuns:

Du-te si spune-i in fata ca o placi dar nu inainte de o conversatie placuta din care iti poti da seama de sentimentele ei. Nu o poti face sa te placa. Daca nu te-a placut de la inceput, nu o sa te placa niciodata ( doar daca nu esti vreau bogatas ). Dar stai linistit ca mai sunt fete si sunt sigur ca mult mai bune ca fata de care vorbesti. Ca barbat nu trebuie sa te superi pentru o femeie sau sa plangi NICIODATA.
Sarbatori fericite si un an nou plin de impliniri!

| Alexinho94 a răspuns (pentru Alexinho94):

* vreun bogataș *

| TudorGamer a răspuns:

Incearca sa-i arati ca o placi si dao in acest fel ca ea sa inteleaga asta super bine! arati partea ta cea mai buna si fa-o sa inteleaga ca prin cuvintele ``te iubest!`` i-ai deschis o noua poarta spre o fericire imensa! Sper ca te-am ajutat!