| anonim_4396 a întrebat:

am 11 ani si am acasa niste gantere pe surub. De exemplu pun 2 kg la o gantera si la cealalta la fel si trag de ele mi se va intampla ceva?

4 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Stai liniştit, de la 2 kg nu păţeşti nimic, nu te forţezi, dar ai grijă că eşti prea mic la11 ani ca să tragi de greutăţi mari.

| accesoriisport a răspuns:

Mai bine iti cumperi gantere mai mari,, de aici www.accesorii-sport.ro

| Uraniu a răspuns:

Nu o sa se intample nimic. Dar la 11 ani esti inca in crestere si daca tragi de greutati mai... grele happy s-ar putea sa te opresti din crestere.

| smart22 a răspuns:

Nu te speria no sa ti se intamole nimic doar ca o sa te faci prea puternic