| ralfy123 a întrebat:

am 12 ani, cum sa faca masa musculara sa se observe muschi mai tare, pot face 70 de flotari, si am gantere de 4 kg.

10 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Te duci la sala.

| Sk1j4 a răspuns (pentru Voidwithin):

Esti retard? la 12 ani i recomanzi sa mearga la sala?

| Voidwithin a răspuns (pentru Sk1j4):

Normal ca da voi chiar sunteti prosti nu il afecteaza cu nimic si nu va face nimic cu flotari si genoflexiuni.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Voidwithin):

Exact, nu o sa faca nimic cu flotari si genu happy

| Sk1j4 a răspuns (pentru Voidwithin):

Prost e copilu lu mamica ta.Nici nu i-a zis nimeni sa faca flotari sau genoflexiuni.
La 12 ani in afara de mancare nu are nevoie de nimic.

| Voidwithin a răspuns (pentru Sk1j4):

Lol asa ai fost tu la 12 ani?

| Sk1j4 a răspuns (pentru Voidwithin):

Adica?

| ralfy123 explică (pentru Sk1j4):

Hello eu astapt un raspuns nu o cearta laughing? nu e vorba de dezvoltare am 1, 75 inaltime

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sk1j4):

Nu chiar nimic... ar putea face inot spre exemplu

| humera a răspuns:

Frate la 12 ani sa faci masa musculara poate dupa ce mai cresti stai linistit pana pe la 15 ani apoi gandeste-te la masa musculara