| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani 1, 63 inaltime 60kg.Acum 2 saptamani m-am apucat de sala in speranta ca voi slabi.Acum fac definire si nu stiu ce ar trebui sa mananc pentru a avea rezultate.Va rog sa ma ajutati!

5 răspunsuri:
| mihaitaLGP a răspuns:

In primul rand antrenamentul in sala trebuie sa fie unul tip cardio.

Bana+Bicicleta.
15-20 de minute la ambele.

Dupa ce ai terminat aceste doua exercitii poti continua cu restul.

Cat despre alimentatie, consuma alimente sarace in carbohidrati, glucide si lipide.

| YONTU a răspuns:

Treci la dieta grasule... Intreab-o pe mama ta ce sa mananci sau intreaba un doctorbig grin
Funda raised eyebrows

| Cosmin86 a răspuns (pentru YONTU):

Gras la 60 de kg? straight face

| YONTU a răspuns (pentru Cosmin86):

Da mai stii we Cosmine... laughing

| GrigMatei a răspuns:

Vrei definire? mananca peste.