| Piciux a întrebat:

Am 14 ani 1, 68 inaltime(sau mai mult) si 60kg.M-am apucat acum 2 saptamani de sala ca sa mai slabesc cateva kg.Acum fac definire dar nu stiu ce trebuie sa mananc pentru a avea rezultate cat mai rapide...Va rog sa ma ajutati! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Pai la 60 de kg e foarte greu sa se vada muschii, de obicei se ajunge la 80-90 si apoi se face definirea.

In fine, baga 4-5 mese pe zi, bogate in proteine dar cu foarte putini carbohidrati si grasimi, ca altfel dai jos si masa musculara odata cu grasimea. Antrenamentul poate sa ramana acelasi, dar mai adaugi si cateva sedinte de cardio pe saptamana ( alergat, stepper, etc. )

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La 60 de kg faci definire? Ce naiba sa definesti la 60? straight face

| Piciux explică (pentru Cosmin86):

Am niste straturi de grasime si nu se vad muschii

| Cosmin86 a răspuns (pentru Piciux):

Pai la 60 de kg e foarte greu sa se vada muschii, de obicei se ajunge la 80-90 si apoi se face definirea.

In fine, baga 4-5 mese pe zi, bogate in proteine dar cu foarte putini carbohidrati si grasimi, ca altfel dai jos si masa musculara odata cu grasimea. Antrenamentul poate sa ramana acelasi, dar mai adaugi si cateva sedinte de cardio pe saptamana ( alergat, stepper, etc. )