| Truster a întrebat:

M-am apucat de sala de 2 saptamani, si as vrea sa stiu ce sa mananc, sa beau, (mancare, etc) inainte si dupa sala, pentru a face masa musculara. Precizez ca am 1, 70 inaltime si 63 kg.
Am inteles ca inainte de sala e bine sa iei albus de oua. Sfatuiti-ma!

4 răspunsuri:
| ronaldoedy2011 a răspuns:

Mananca ciocolata casa nu faci febra ca te ajuta mult! la sala pentru ce faci biceps triceps... spate

| NCeausescu a răspuns:

Trebuie sa bagi cat mai mult in tine. Daca mananci carne multa si legume/ fructe + sport /sala, se pune pe tine muschi calumea!

| Hunt_Jake_1993 a răspuns:

Ca sa stii ce sa mananci, ce sa lucrezi, cum sa lucrezi etc, trebuie sa-ti intrebi antrenorul de la sala. banuiesc ca nu faci de capul tau. un antrenor iti poate da toate indicatiile de care ai nevoie

| Bonciu_Robert_1999 a răspuns:

Pai nu ar mai trebui sa mananci paine(nu conteaza de secara,neagra, e paine, punct.), sa nu mai bei sucuri acidulate, uite aici un interviu cu Dorian Popa si te inspiri de la el...
http://www.youtube.com/watch?v=c7wNDTp4yOA