| AbsolutNormal a întrebat:

am 13 ani si imi place fotbalul la nebunie il iubesc imi place sa joc fotbal si nu prea ma descurc cu dribling-urile dar stiu sa fac cateva am rapiditate toate cele dar nu stiu foarte multe si as vrea sa merg la antrenamente dar sunt la 20-30 min departare de casa mea si o problema ar fi parintii nu stiu daca mi-ar da voie sa merg la antrenamente ce parere aveti ce ar trebui sa le spun ca sa ma pot duce? (am incercat sa le spun ca iubesc fotbalul si ca, chiar as vrea sa merg la antrenamente dar nu prea m-au bagat in seama).

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai 20 de minute e o nimica toate, nu vad de ce nu te lasa.

| AbsolutNormal explică (pentru anonim_4396):

Asta nu inteleg nici eu :O

| AbsolutNormal explică (pentru anonim_4396):

Ai vreo idee cum as putea sa ii conving sa ma lase? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru AbsolutNormal):

Nu prea.

| lazio9 a răspuns:

Daca vrei sa te faci fotbalist si reusesti - FELICITARI! daca nu reusesti atunci cariera ta e de RATAT...mare grija ce-ti doresti daca mergi la o scoala importanta cum ar fi a Lui Hagi sau popescu e bine daca nu, uita fotbalul

| AbsolutNormal explică (pentru lazio9):

Alt raspuns tu cred ca nu ai citit cu atentie intrebareawinking.