| J0HnNyX a întrebat:

Astazi as vrea sa va intreb ceva, la care as dori sa imi raspundeti cu propriile pareri!
Saptamana aceasta vara mea isi sarbatoreste majoratul si nu stiu ce sa ii duc (cadou).
M-am gandit ca pun jumate-jumate cu varul meu, dar nu stim ce sa ii luam. Va rog cat mai multe idei!
Mersi! Dau Fundita!

2 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Puteti sa-i luati un parfum fin, un ceas de mana dragut, o bratara sau o pereche de cercei din aur sua argint, o carte din genul pe care ea le citeste, o colectie de Cduri cu muzica preferata, in fine, ceva ce are legatura cu hobbyurile si pasiunuile ei, ganditi0va daca nu ati auzit-o mai demult ca isi doreste un anume lucru si nu si l-a mai cumparat. La multi ani verisoarei tale!

| kittysweet11 a răspuns:

Eu spun niste cercei mai scumputi sau ceva bijuterii sunt frumoase si arata bine