| victorfocs1999 a întrebat:

Am 14 ani si as vrea si eu sa fac muschi cam peste tot (in afara de picioare) adica bicepsi, tricepsi, spate, piept. Puteti sa imi spuneti si mie cam ce exercitii sa fac, cate repetari, cate serii, in ce zile? Am gantere de 4 Kg, 185 cm (stiu, cam inalt, am facut inot) si 62 Kg

Răspuns Câştigător
| georgege a răspuns:

Uite un canal super bun de youtube http://www.youtube.com/user/passion4profession/videos?view=1&flow=grid uitate bine si in jos ca sunt multe video. Funda?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Vrei sa ai picioare de gaina? sa arati PENIBIL?

| victorfocs1999 explică (pentru Cosmin86):

Nu, nu vreau sa arat penibil, doar ca eu alerg foarte mult si din aceasta cauza nu am nevoie de exercitii pentru picioare.

| Cosmin86 a răspuns (pentru victorfocs1999):

Alergatul e sport tip cardio, nu dezvolta muschii prea bine