| Altul1998 a întrebat:

Am 15 ani, 1.65 m, 55 kg, fac sala si vreau sa iau super pump max.ce parere aveti? Ati mai luat? Cresc repede muschii? Doar pentru cine a folosit.

6 răspunsuri:
| ÎngerCretin a răspuns:

Copilule! Nu lua toate prostiile de pe internet! Esti prea mic pentru asa ceva. si nu e sanatos! Nici tu nu cred ca esti, la cap. Fa totul natural. nu cu pastile.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ÎngerCretin):

Super pump max de la Gaspari e sub forma de praf, nu de pastile.

nu comenta daca nu stii despre ce e vorba

| ÎngerCretin a răspuns (pentru Cosmin86):

Chiar nu m-am uitat si nu ma intereseaza chestiile acestea.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ÎngerCretin):

Exact, nu te-ai uitat, nu te intereseaza => nu ai suficiente cunostinte in domeniu sa poti da un raspuns bun.

comenteaza DOAR despre ce stii.

Romanii in general cand nu stiu ceva au tendinta sa-l catalogheze imediat ca "prostii".

| ÎngerCretin a răspuns:

Bag mana in foc ca nu asculti pe nimeni si tot le vei lua. dar la un momentdat iti vei da seama ca ai gresit.

| Cosmin86 a răspuns:

La 55 kg e clar ca tu nici macar nu stii sa mananci. deci daca iei suplimente, arunci cu banii.

Invata sa te antrenezi, sa te alimentezi si abia apoi ( asta o sa dureze 1-2 ani, poate mai mult ) poti lua suplimente care sa compenseze ce lipseste din alimentatia ta.