| CyberEye a întrebat:

Ce parere aveti despre http://www.redis.ro/ro/masa-musculara/51-super-mass-r.ht ml? Vreau sa cresc in masa musculara, fac sala in fiecare zi (fara gantere ca dp nu mai cresc).
Eu zic ca pentru calitate/pret este bun 105 lei 4, 5kg si are per portie 40g proteine.
Sunt bune? vreau raspunsuri de la cine a mai folosit suplimente cu proteine (fara raspunsuri de gen "nu lua ca nu is sanatoase, sau ca ti se lasa muschii in jos si alte prostii)

6 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Mai bine stai linistit. De ce sa faci asa ceva? Vorbeste cu antrenorul de la sala. Te va ajuta. Bafta!

| CyberEye explică:

Cred ca nu mam facut inteles...mai ales ca am pus in paranteze.Eu ma refeream daca siteul redis.ro este de incredere.
Daca fac sala 1 ani cu suplimente, este cat 2 normali pentru. ca proteinele stimuleaza cresterea masei musculare.
De ce sa nu fie nevoie? cum sunt la fete sanii si fundu asa inseamna pentru baieti muschi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru CyberEye):

Da, este de incredere, sunt o firma cunoscuta in Romania, sponsorizeaza sportivi, organizeaza evenimente, etc.

Daca stai in Bucuresti te poti duce direct la ei sa cumperi.

Dar vezi, ca 1 an cu suplimente nu e chiar cat 2 fara, si produsul ala are mai multi carbohidrati decat proteine.

Daca vrei neaparat redis, ia protwhey-r de la ei, e cel mai bun produs al lor pentru masa musculara.

Vezi ca si www.pronutrition.ro si www.nutritech.ro au produse bune, mai bune decat la redis.

Iar daca ai bani : www.megaproteine.ro -> acolo sunt cele mai bune produse, din import.

Ce inaltime/greutate ai?

| CyberEye explică:

Am avut 27 cm in brand si intro luna am facut 30 big grin ...de luni-sambata faceam cate o jumate de ora pe zi si cu proteinele Super Mass-R

| DeadManPhenom a răspuns:

Eu am folosit suplimente de la Redis si pot spune ca am fost foarte multumit de ele, ce m-a fascinat este faptul ca suplimentele din gama Creatina sunt foarte bune chiar.Mie unul mi-a mers foarte bine cu FosfoCreatin-R, 90 de tablete la 19 lei.Iti recomand sa cumperi cu toata increderea,nu te mai lua dupa toti cei care spun "redis este o firma slaba", daca era o firma atat de slaba nu sponsoriza culturistii romani, nu avea o reclama atat de buna, in concluzie aceste vorbe le vezi de obicei pe site-urile care detin un magazin cu astfel de produse, sau sunt inconstienti de ce inseamna o firma.

| Cosmin86 a răspuns (pentru DeadManPhenom):

Da? Ia incearca sa-ti cumperi o creatina adevarata si apoi sa observi diferenta