| ioneldan a întrebat:

am 15 ani (implinesc 16 in decembrie) si in noiembrie aveam 1.74 m si acum in luna mai am 1.76. tata are 1.80 mama 1.62 m. oare la ce inaltime voi ajunge?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depeinde acum de organism, dar cred ca o sa ajungi cam la 1.80- 1.82

8 răspunsuri:
| AverageIAlex a răspuns:

I t x I m / pi x (I t + I m) / 150
I t = Inaltime tata
I m = inaltime mama.

| MEIALI a răspuns:

1.80

Răspuns utilizator avertizat
| MariusSB a răspuns:

Aproximativ la inaltimea tatalui tau!
Acum nimeni nu iti poate spune cu exactitate, depinde de organismul fiecaruia!

Sa ai o zi buna!

| Atheea a răspuns:

E cu dus si intors, in mod normal te opresti din crestere pe la 18-20 de ani. Nu este cazul sa-ti faci probleme mai mult de 1.80 nu cred ca o sa cresti. Fi mandra de tine, fetele inalte sunt frumoase si pot dezvolta o cariera in modelingwinking

| OnyOnur a răspuns:

1.80 Probabil