| TiberiuSiCornel a întrebat:

Salut TPU! Am 15 ani si fac calisthenics (exercitii cu greutatea corpului.)
Alimentatia e la punct din toate punctele de vedere, dar vreau sa va intreb despre izometrie.

Multi zic ca izometria iti da forta si te ajuta mult, deoarece stai sub tensiune si na.

Eu as vrea ca sa avansez in skilluri in calisthenics, adica sa pot sa fac full plank, handstand, etc.
Ce ziceti? Pot sa fac doar exercitii izometrice pentru asta? (care au legatura cu ce vreau.)

1 răspuns:
| MariusPre a răspuns:

Nu cred că știe română