| ChristianMihai11 a întrebat:

Salut,TPU,am 16 ani și sunt fan înrăit WWE, si pe viitor as dori sa semnez cu WWE, intrebarile sunt: câți ani trebuie sa ai ca sa te poți înscrie, si dacă trebuie să dau ceva probe ca sa fiu acceptat? !

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce vrei sa faci acolo? sa le cari apa la baieti?

| TibbWasHere a răspuns:

Nu te accepta.Trebuie sa ai peste 18 ani.Si o masa musulara acceptabila.Dar, peste 2 ani, poti intra pe site-ul WWE si sa te inscrii.Cu putin noroc, vei fi printre cel putin 20.000 de doritori.Bafta! big grin