| ANONIMU3O02 a întrebat:

Salut TPU, am 82kg la 16 ani 1.84, cam câte kg as da jos dacă ma duc de 3 ori pe săptămână la sala +regim, mai exact, doar cu legume, fructe, piept de pui etc?

3 răspunsuri:
| h379m3973423 a răspuns:

Salut,
Păi dacă ții dietă slăbești doar din asta, fără să te mai duci la sală.

Depinde și de ce faci la sală, că dacă te duci și faci forță s-ar putea să ai o surpriză și să rămâi cam pe la 80 de kile și după 6 luni.

| ANONIMU3O02 explică (pentru h379m3973423):

Eu as vrea sa știu care sunt rezultatele după 1 luna, cu regim, cu tot, ca o sa fac cardio mult

| Cosmin86 a răspuns (pentru ANONIMU3O02):

Nu e o stiinta exacta, nu stie nimeni geneticul tau, metabolismul tau, etc., ca sa-ti poata spuna de rezultate dupa "1 luna".

Dar... de ce asa PUTIN timp? De ce nu 6 luni sau 1 an? 1 an ar fi ideal.