| anonim_4396 a întrebat:

Am acasa niste gantere reglabile pe surub. Pot pune pe ele 10 kilograme maxim, bara ma tine mult maxim 50 dar nu am suficienti fileti. Eu momentan mi-am pus 4kg la o mana + bara care cantareste 1, 8kg si inchizatorii stea 0, 2kg, vine 6 kg pe mana. Credeti ca e normal sa ma apuc de la 12 ani? Si daca puteti sa-mi dati niste exercitii. Ofer funda + vot celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| stefan5982 a răspuns:

Eu zic sa mergi la o sala de forță și sa vorbești cu un antrenor