| traqqing a întrebat:

am aproape 14 ani si as vrea sa stiu daca ma pot apuca de sala... as vrea sa imi cresc masa musculara.

Răspuns Câştigător
| XXXray a răspuns:

Salut. Poti sa te apuci de sala, dar sa ai grija sa nu tragi prea mult. Iti recomand sa incepi cu niste flotari, abdomene, ridici greutati (cred ca 4-5 kg ar fi bune pentru inceput) iar la aparate sa ridici putin. Vreau sa zic sa nu te avanti in greutati mari ca o sa ai de suferit. Poti cauta niste instructiuni pe internet sau sa vorbeste cu un instructor de acolo ca sa te ajute. Succes!