| penthouse a întrebat:

As dori sa`mi spuneti ce suplimente nutritive sa iau pentru masa musculara.Am 1, 75m inaltime si 75 kg.
Am facut sala aproape un an, acum fac judo. Dupa un antrenament de judo storci chimonou de pe tine.
M`am gandit ca ar trebui sa iau ceva proteine cu creatina.
Intr`o vreme vroiam sa bag steroizi, Enantat. dar nu stiam ce efecte adverse o sa am... si mi-a venit mintea la cap, si am trecut peste asta.
Pana acum am luat: Pro mass, total mass, gain fast... dupa cutia de total mass m`am ingrasat bine, avea 10 g creatina/portie.Am pus putina masa dar am dat`o jos.
ce`mi recomandati?

2 răspunsuri:
| unknownboy a răspuns:

E putin 75 kg la 1.75 :O?

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Animal pak tongue