| Kenvelo123 a întrebat:

am cumaparat un flacon de Creatina (creapure) De la ProNutrition si un Flacon de Dextroza, si in borcanul de Creatina am primit o masura ( care nu stiu daca are 5g, cat e doza normala de creatina. ) Dar am luat o masura din flacon, cu varf cu 30 grame de dextroza si nu le pot bea. As vrea sa stiu daca i s-a mai intamplat cuiva ce a facut pentru a le putea lua.

1 răspuns:
| NECUNOSCUT111245 a răspuns:

CEL MAI SIMPLU PENTRU A FACE BANI PE NET APROIMATIV 200 $ PE ZI http://socialbirth.com/? ref=58952