| RoberTzZz a întrebat:

am gasit pe megaproteine.ro glutamina de la muscletech pure ultra 100% imi puteti spune si mie la ce e buna ca poate afecta si daca se merita sa cumpar pentru a creste in masa musculara.

Răspuns Câştigător
| SpaNu88 a răspuns:

Ajuta la recuperarea si hidratatea tesutului muscular

4 răspunsuri:
| AntrenorFitness a răspuns:

Glutamina este cel mai abundent aminoacid din muschi. 80% din muschi este glutamina, este anticatabolica si ajuta la refacere si tonus muscular.

| InTeReSsUl04444 a răspuns:

Nu sunt bune.Prietenul meu si-a luat, le folosit si chiar i-a crescut masa musculara iar dupa 2-3 saptamani muschi aia au inceput sa dispara lasand o piele fffoarte urata.Succes.

| Cosmin86 a răspuns (pentru InTeReSsUl04444):

Piele urata de la glutamina? rolling on the floor

Ce amuzant esti, glutamina se gaseste si in mancare, copil mic

| RoberTzZz explică:

Deci e buna pentru crestere in masa musculara?