| Georgestaff08 a întrebat:

am inceput sa fac niste exercitii (flotari, genoflexiuni si abdomene) si sa alerg (alergare usoara 1000m si apoi sprint 200m) sunt bune pentru a ma mentine in forma? dar pentru a creste si in masa musculara?

2 răspunsuri:
| Georgestaff08 explică:

Mai astept si alte pareri

| sergiuandreisrg a răspuns:

Masa musculara creste doar daca faci cu greutati, abia dupa ce iti definesti muchii, dar presupune si o alimentatie sanatoasa. e foarte bine ca faci miscare si te mentii in forma, dar pentru masa musculara ai nevoie de sala, pe care ti-o recomand doar la 18 ani!