| QiCKaaTc a întrebat:

Am nevoie de ajutor happy De 2saptamani, am inceput sa fac flotari/abdomene/genoflexiuni/sarituri in lungime si inaltime ( pentru a creste mai inalt ), dar n-am vazut nici un rezultatat. Dulciuri mananc, dar mai rar, nu mananc preparate ce contin multe grasimi si respect cele 3mese obligatorii.

Cum pot creste masa musculara?! Daca masa musculara creste, viteza mea va creste considerabil, nu?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Muschii cresc lent, la 2 luni aprox se observa diferenta, iar muschi ca lumea se fac in ani de zile.

Si asta cu sala si 4-5 mese pe zi bogate in proteine, cu flotari/genuflexiuni si alte alea nu faci mare lucru, decat putina tonifiere

| DanScutaru a răspuns:

Ceea ce faci tu este anume pentru masa musculara... daca vrei inaltime joaca basket sau volei...Succes