| CarlosAttila a întrebat:

Am o întrebare ciudata, de ce când ii dau la unu cu pumnul în umăr merge pumnul în jos și nu îl pot prinde cu tot pumnu și ma doare încheietura? E de la mine sau asa e la oricine?

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Pleci cu lovitura de departe...incheietura maini sa fie dreapta. Nu se loveste din fundul gradinii.

| sierra1 a răspuns:

Ochește mai sus, poate la falcă și-l prinzi cu tot pumnul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu sti sa dai cu pumnu da-i cu poseta

| AlexG955 a răspuns:

E de la tine, nu ai tehnica. Renunta la loviturile de pumn puternice daca nu stii cum sa le dai, altfel chiar o sa iti rupi incheietura.

| mising23 a răspuns:

Nu stii sa dai cu pumnul