| alexxis0712 a întrebat:

Ma doare incheietura de o saptamana cand rotesc pumnul si cand apas pe pumn imi vine durerea in osul acela.Am dat in sacul de box si n`am tinut pumnu bine nu-mi mai trece. ce sa fac? si de sala nu pot sa ma las din cauza asta nu mai pot lucra biceps`u triceps`u si umerii bine deloc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Artemis16 a răspuns:

Du-te sa faci o radiografie. S-ar putea sa ai vreun os rupt.

| AnonimulCurios a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa te duci la doctor.Probabil o sa-ti bandajeze incheietura, dar asta nu inseamna ca trebuie sa te lasi de sala, poti lucra picioarele sau abdomenu'.
Sper ca te-am ajutat!