| ArkanHell a întrebat:

am o intrebare copilareasca >:

Daca ar fi sa devin un mare luptator de k1 sa zicem, am nevoie neaparat sa termin liceul?hee hee (ca eu stiu ca nu are legatura nevoile culturale cu bataia, pentru ca doar te bati si atata...)

Cu alte cuvinte, sa zicem ca nu ai terminat nici 10 clase, poti sa intri in cantonamente etc?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa termini si o facultate, poate chiar pe cea de sport

| ArkanHell explică (pentru Cosmin86):

Imi este sila de societatea de azi (in special pustanii de varsta mea, cu inteligenta de maimuta...) Mi-am pierdut complet interesul in cultura... abia ma mai descurc in clasa 10 oricum, si nu vad sensul sa continuii indiferent daca trec sau nu clasa 10

| BadxGood a răspuns:

10 clase sunt obligatoriiwinking

| ArkanHell explică (pentru BadxGood):

Daca sunt obligatorii atunci de ce vad ogramada oameni cu nici 6 clase si o duc bine? laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru ArkanHell):

De ce nu vezi si gramada cealalta, mult mai numeroasa, care NU o duc bine? Care o duc groaznic de rau? Uiti ca pentru fiecare tampit incult cu BMW sunt 10000 de inculti care traiesc in garsoniere jegoase si au masini din anii 80 ( daca le au si pe alea ), si care traiesc cu cateva milioane pe luna?