| ovidiujoker15 a întrebat:

am o intrebare, vreau sa imi iau niste gantere de 10kg, am gasit niste gantere,, noi" pe olx la 250 de lei, 2 bucati fiind 250 si livrarea 20 de lei, total 270 de lei, merita la acest pret, adica si daca sunt testate sunt ok? Sper sa tina va las aici link https://www.olx.ro/......e6DyD.html spuneti daca sunt bune, sincer nu as vrea sa dau 400 de lei pe 2 noi, desi acolo la descriere scrie ca sunt noi, spuneti rapid pls merita sa dau comanda?
Sa raspunda cine le are cu sala, DAU FUNDA daca e cazul

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Iti iei discuri urmatoarea data, nu mai iei gantere cu totul. Dar ti-am zis, vezi cand iei discuri sa aiba diametrul din interior potrivit cu ganterele pentru ca sunt diverse dimensiuni. Iar daca spre exemplu astea de le-ai luat acum sunt pe 30mm si urmatoarele discuri le cumperi din neatentie pe 25, 4mm, nu o sa le poti folosi.

5 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Noi nu sunt...se vede ca sunt uzate. Pretul sa zicem ca este aproape ok. Desi am gasit oferte mult mai bune acum vreo cateva luni cand ma uitam de niste greutati ca sa mai adaug la ''colectie''.

Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns (pentru ovidiujoker15):

Nu-s rele. Poti sa le iei. Intreaba totusi ce diametru au la interior ca sa le poti folosi si pe o bara dreapta daca iti cumperi pe viitor. Preferabil sa aiba 30mm (ca mai sunt unele de 25.4mm).

Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns (pentru ovidiujoker15):

Iti iei discuri urmatoarea data, nu mai iei gantere cu totul. Dar ti-am zis, vezi cand iei discuri sa aiba diametrul din interior potrivit cu ganterele pentru ca sunt diverse dimensiuni. Iar daca spre exemplu astea de le-ai luat acum sunt pe 30mm si urmatoarele discuri le cumperi din neatentie pe 25, 4mm, nu o sa le poti folosi.

| h379m3973423 a răspuns:

Salut,
Îți dai seama că vei rămâne cu ele, nu? De ce nu investești în niște gantere mult mai mari reglabile?
Chiar dacă par mari acum, mai târziu(îți dau maxim 3 luni) îți vor părea ușoare și nu-ți vor mai fi de mare folos.

Și nu, prețul nu este cel mai fericit: www.emag.ro/gantera-reglabila-fittronic-10-kg-es-26010-10/pd/D9J35MBBM/