| NoName234 a întrebat:

Am o problema: as vrea sa i stiu cum sa ma dezvolt mai rapid am 13 ani sunt preaDau funda slab si mereu la fotbal.handbal sunt mereu ales ultimul sau dat afara.As vrea sa stiu cum sa ma dezvolt mai rapid si un link cu cateva trucuri la fotbal:dribling, duble si diferite scheme Va rog sa va ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Bogdind22 a răspuns:

Pai in primul rand, incepe un regim mai strict, mananca mai bine si mai sanatos ( legume fructe piept pui ) asta sunt foarte bune, si dupa 1 an, pe cand ai si 14 ani poti incepe sa faci sala si innot, multa bafta si nu te descuraja, sper ca ti-am fost de folos. Funda?