| Blu3Li0n a întrebat:

Am și eu câteva întrebări și v-aș fi recunoscător dacă mi-ați răspunde serios, vă rog. Mulțumesc.
Pentru toți cei care știu videoclipul "8 min abs workout":
1. Exercițiile trebuie făcute în fiecare zi sau la câteva zile distanță?
2. Dacă ești începător, nu ai mai făcut până acum și vrei să începi, e indicat să începi cu alea sau încălziri înainte?
3. Chiar funcționează? Nu mă refer neapărat la abdomen, dar gen, sunt bune ca și exerciții, să te menții în formă pe parcurs, să crești.
Mulțumesc mult de răspunsuri și ar fi binevenite și alte sfaturi despre sport, ce exerciții ar fi bune, sau ce faceți voi, de ce nu? Dar și cum lucrați voi, cate ture, in fiecare zi sau nu etc.
Multumesc din suflet si funda❤️

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Recomand aceasta fata are exercitii foarte bune https://www.youtube.com/watch?v=2pLT-olgUJs&t=15s
Recomand sa faci in fiecare zi daca vrei rezultate rapide... daca nu faci azi si maine, a treia zi nu mai faci. Sau faci azi, maine nu.O zi da una nu. Mai bine te incalzesti inainte cu exercitii usoare si daca faci crunches, fa de 15 ori pentru prima data. Nu trece direct la 20-30 ca nu vei rezista si doar te obosesti mai repede. Lasati corpul sa se obisnuiasca cu exercitiile.
DA! Exercitile sunt foarte foarte bune sa te mentii in forma! Mai ales de pe canalul fetei astea. LOL Nu ii fac reclama dar si eu de la ea am facut abdomene si mi-am tonifiat corpul in doar 2 saptamani. Dar daca nu vrei sa fi foarte in forma, gen doar putin. Nu este neaparat sa faci in fiecare zi

| brokxy a răspuns (pentru brokxy):

Scuze, am uitat virgula
Daca nu,
Faci azi si maine
A treia zi nu mai faci
(sa inteles gresit)

| Blu3Li0n explică (pentru brokxy):

Tu ai făcut toate exercițiile timp de 2 săptămâni să înțeleg și s-au văzut rezultatele? O să încep și eu de mâine

4 răspunsuri:
| EnderALin a răspuns:

1 zilnic
2 incalzire
3 cu putin noroc

| Cosmin86 a răspuns (pentru EnderALin):

NIMENI nu antreneaza aceeasi grupa zilnic, chiar e recomanda de 1-2 ori pe saptamana.

Esti doar un FIRAV care nu stie NIMIC si isi da si el cu parerea, nu?