| TheXFactor a întrebat:

Salutari TPU! Daca fac febra musculara la exercitiile pentru abdomen este bine sau rau? Avand in vedere ca eu vreau sa am un abdomen cu patratele.Dau Funda!
P.S.:Sunt incepator la exercitii.

Răspuns Câştigător
| GrizzlyRO a răspuns:

Este bine deoarece muschii lucreaza. Se spune ca febra trece facand exercitii, so keep going happy
Oricum nu exagera cu exercitiile, nu are rost sa lucrezi o grupa de muschi mai mult decat alta. De ce sa faci de ex 200 de abdomene? Ca sigur pentru piept nu faci 200 de ridicari cu bara happy
Fa-le incet incet si o sa vezi rezultate peste cateva luni happy

4 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Nu e bine sau rau, e ceva normal

| 2PacKilluminati a răspuns:

E normal sa faci febra musculara prima data, deoarece corpul nu e invatat cu acea presiune care se pune pe muschi. Dupa max. o saptamana de exercitii regulate, o sa scapi de febra.

| TheXFactor explică:

Mersi mult la toti! imi pare rau ca numai la unul pot da fundasad.

| poney a răspuns:

E chiar foarte bine. Sa faci febra pentru ca muschi vor crestewinking Dar sa nu te suprasoliciti.