| NeGaTiwE a întrebat:

am si eu o intrebare.
Deci am cumparat un extensor ( http://www.shopmania.ro/fitness/p-artimex-atx-1111-48089 312 ) Tin sa mentionz ca are 5 corzi si nu una cum au majoritatea, am incercat sa caut ceva tutoriale cu exercitii dar am gasit doar pentru extensoare cu o singura coarda, Imi puteti recomanda niste exercitii pentru extensorul ce il am eu? Multumesc + Funda

1 răspuns:
| iuly2503 a răspuns:

Depinde ce vrei sa lucrezi cu acel extensor... daca doresti sa lucrezi masa musculara sunt cateva exercitii care ti-ar putea fi de folos...dar sincer nu este bun