| xBoyka a întrebat:

Vreau sa cumpar un extensor pentru mai multe exercitii fizice in mod special biceps
imi puteti spune daca acest tip de extensor este bun si cam cate kg pot trage cu acesta, eu am nevoie de 15-20kg nu e nimic daca poate mai mult, ma poate ajuta?
http://www.thegift.ro/......uri-p-1483

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pierzi vremea cu o asemenea prostie.

Du-te la sala. Cu extensorul ramai un copil firav.

| GheorghitaGheorghita a răspuns:

Poti sa-l iei, poti sa nu-l iei...E tot una! O varianta este sa te duci la sala, daca nu fa acasa tractiuni, flotari, trebuie sa ai o bara pe acasa de vreo 30 kg...fa cu ea flexii! Improvizeaza aparate!laughingDar, la pretul ala zic sa-l cumperi.