| AssoX a întrebat:

am si eu o intrebare.Deci eu am facut o perioada sala,m-am lasat din anumite motive si am luat in greutate in timp. Vreau sa ma reapuc de sala in Ianuarie si stiam de niste pastile,pre workout, nu stiu exact, care te ajuta sa arzi grasimea mai repede si sa nu pierzi prea multa masa musculara in proceusl de slabire BCAA? nu mai stiu exact cum se chema.

1 răspuns:
| andreidenis1890 a răspuns:

Salut din cate stiu nu exista dar poti sa combini l-carnitina cu un pre-workout dar de preferat sa le faci in acelasi shake.