| Silviulik123 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi. De curand mi-am cumparat un motor pit-bike cc140 an 2010. cutie manuala 4 trepte 1-2-3-4. Am o problema la el, s-a blocat ambreiajul! Care ar fi solutia?

Răspuns Câştigător
| Pysu a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-l duci la un service. Daca ai garantie la el du-l de acolo de unde l-ai cumparat. Nu te baga sa- faci tu a poate se strica mai tarewinking. fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| Silviulik123 explică:

Am rezolvat mersi de rasp. dar cablu de ambreiaj era prea slab si nu ajungea sa impinga leva aia tot discu. mersi oricum winking