| begheanlucian2000 a întrebat:

Sal TPU.De curand am o problema cu atv-ul (107cc cu cutie manuala fata spate), cand ma plimbam cu el s-a oprit si mi-s-a blocat pinionul si nu mai il pot porni.Problema vine de la motor dar nu stiu ce anume.

1 răspuns:
| catalin1988 a răspuns:

Nu ti l-ai gripat cumva? are racire pe apa? ca daca ai pe apa, pompa ti se blocheaza motorul se supraincalzeste, la fel si segmenti si aliajul din care-i facut segmentul pistonul se dilate si se gripeaza