| Danny140 a întrebat:

Am si eu o problema. Ce fel de patine credeti ca sunt mai bune pentru a merge de exemplu pe patinoar? Multi imi spun ca cele de hockey dar...

2 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Eu zic ca ceele artistice de exemplu eu patinez de la 2 ani jumate.maine merg la patinoar la drumu taberei am avut mai demult concursuri si foloseam artistice sunt ff bune nu-s acum dac merg si la baieti.sad

| Danny140 explică (pentru gohsty):

Am cautat si artistice dar majoritatea sunt pentru fete, si nu stiu ce sa imi cumpar pentru ca de cate ori merg la patinoar terbuie sa inchiriez patine din astea ieftine de la ei si m-am gandit ca decat sa merg de 10 ori si sa dau 10 lei de fiecare data mai bine imi daut niste patine reglabine dar nu stiu decare.