| fffffgggggggghjkkg a întrebat:

antrenamentul asta este bun?

Lunitongueiept+triceps
Martitongueauza
Miercuritongueiept+triceps
Joi:Spate+biceps
Vineritongueicioare

6 răspunsuri:
| Patricia88 a răspuns:

Incearca o singura grupa pe saptamana.

| Patricia88 a răspuns:

Incearca o singura grupa pe zi.

| FitnessTrainer a răspuns:

De ce ai face piept si triceps de 2 ori pe saptamana?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| JohnnyBi a răspuns (pentru FitnessTrainer):

Cocalar de plaja. daca nu face piept si biceps de 8 ori pe zi nu creste. prostalai care cred ca rupand muschii o sa creasca mai repede. nu ca te c**i in el de muschi

| JohnnyBi a răspuns (pentru Anonymous129):

Deci in mintea ta toate grasmile sunt la fel.proaste. nu stii de mono, poli, ne saturate, schimbarile chimice aduse prin modificarea temperaturii...dar dai sfaturi. si daca faci forta nu faci si masa in acelasi timp? ii zice hipertrofie. oricum o dai, nu ai asa fara forta si nici vice versa, dar nu stii tu. tu eviti grasimile.