| whein1991 a întrebat:

acest antrenament pentru cresterea masei musculare este bun? Luni:piept+biceps; Marti:picioare+abdomen; Miercuri:pauza; Joi:spate+triceps+abdomen; Vineri:pauza; Sambata:umeri+abdomen; Duminica:pauza.

Răspuns Câştigător
| FitMonkey a răspuns:

Da, e foarte ok aproape e identic cu programul meu. Si in legatura cu raspunsul de mai sus eu personal am forta dupa ce imi antrenez pieptul, si il antrenez intens! Incearca si ai sa vezi happy

| whein1991 explică (pentru FitMonkey):

Hey fitmonkey mersi pentru raspuns imi poti spune te rog daca la tine a dat rezultae programul pe care il faci si daca da in cat timp sau vazut primele?

| FitMonkey a răspuns (pentru whein1991):

Da, am avut rezultate destul de bune cu acest program. pai in cat timp asta difera de la om la om. Cu o alimentatie bogata in proteine 5-6 mese pe zi cam in 2 luni o sa vezi schimbari. In 2 luni am pus 6kg pe mine fara nici un supliment, tie iti doresc rezultate si mai bune. bafta

3 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Ca sa ai brate masive tricepsul si bicepsul trebuiesc lucrate in aceeasi zi, daca bagi piept+biceps, nu o sa mai ai multa energie pentru biceps. La fel si la spate, el fiind o grupa mare, si fiind nevoit sa bagi vreo 4 exercitii, care includ tractiunile, ramaturi, nu o sa bagi tot ce poti la triceps. Eu bag luni : Piept. Marti : Spate, Miercuri :umeri +trapez, Joi : Picioare si abdomen. Vineri : Brate(triceps biceps) si weekendul liber. sper ca te-am ajutat