| Adyiasi96 a întrebat:

As vrea o lista cu toate magazinele(in afara de bodyline) cu suplimente nutritive( proteine si aminoacizi) din IASI...Va multumesc! ....Stiti cumva cum pot afla preturile de la Olympus ca nu sunt pe site?

4 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Asta nu stiu, dar de ce nu comanzi de pe net? www.megaproteine.ro are produse de calitate, si sunt foarte seriosi, in 2 zile dupa ce ai comandat iti ajunge coletul.

| Adyiasi96 explică (pentru NDC12):

Dar trebuie sa platesc transportul...de asta am vrut o lista cu magazine in Iasi

| NDC12 a răspuns (pentru Adyiasi96):

E doar 12 lei transportul

| Cosmin86 a răspuns (pentru Adyiasi96):

1. au oferte cand au transport gratis ( gen in weekend )
2. daca te combini cu cineva sa depasesti 300 de lei ( sau ceva de genul ) e gratis
3. CAUTA si tu "magazine suplimente Iasi" pe google si vezi ce gasesti, ce naiba e asa greu