| GaByTzZu99 a întrebat:

Salut TPU
As vrea sa ma apuc de baschet,chiar astazi vreau sa ma duc la o sala,dar nu stiu,trebuie sa-mi iau eu echipament?(ma refer la maieu si la pantaloni,ca bascheti am)sau imi dau ei de acolo(sa raspunda cine stie,va rog, trebuie sa stiu cat mai repede).

Răspuns Câştigător
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Pentru inceput nu cred ca trebuie sa-ti faci griji.un maieu, pantaloni de sport si bascheti cred ca iti ajung. O sa-ti spuna antrenorul pe parcurs..bafta