| ralukutza99iuby a întrebat:

Buna!
as vrea sa stiu
daca mananc numai covrigi uscati si alerg 30 min pe zi slabesc?

3 răspunsuri:
| LupulTurbat a răspuns:

Covrigii ingrasa in caz ca nu stiai... Documenteazate de pe net. Vb serios!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil nu. 30 min de alergat e putin si mai bina mananci niste legume sau fructe, covrigii tot aluat sunt.

| CartofulFred a răspuns:

E o idee splendida. Imi pare rau ca nu m-am gandit eu la ea prima. Dar probabil ca s-a functioneze trebuie sa faci asta cel putin 1-2 luni. Important e sa nu te abati in nici o zi de la acest regim de viata, adica sa nu mananci nimic altceva si sa alergi zilnic. Anunta-ne cum s-a terminat totul.