| Bianca2131 a întrebat:

as vrea sa stiu cum sa fac muschi..am 12 ani si sunt fata, deocamdata am mers odata la sala si am ridicat gantere de 10kg/mana.NU vreau raspunsuri cu "du-te la sala sau cumpara-ti gantere".
cum pot face muschi mari,ca deja am muschi marisori,, in maxim 3 luni?

7 răspunsuri:
| Ioscaa1 a răspuns:

Fara steroizi nu poti face muschi in 3 luni! Cum ai facut biceps cu gantera de 10 kg? eu am 17 ani si fac cu 12, 5

| Bianca2131 explică:

Probabil ca nu in 3 luni sa-i fac mega, da-i vreau mai mari si sa am mai multa putere.

| CinevaNou a răspuns:

Pe cine vrei sa bati?

| JIGHIRUS a răspuns:

Esti fata? daca ai 12 ani iti recomand sa stai in banca ta! esti prea tanara pentru a face muschi! vei ramane mica de statura+ ca cui ii place o fata musculoasa? esti genu de bad girl?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ioscaa1):

Nu mai pierde timpul cu gantere de 12.5, pentru biceps fa tractiuni la bara, palmele spre tine LIPITE ( sa se atinga ), e mult mai eficient.

| Mariusis a răspuns:

Tractiuni si flotari...Pentru a face "muschi mari" trebuie sa faci sala.Aceste exercitii sunt mai putin pentru masa musculara, ele sunt mai mult pentru forta dar si putin pentru masa

| Cosmin86 a răspuns (pentru Mariusis):

Serios? Sunt pentru forta si nu pentru masa?

Flotarile sunt pentru forta? DE CAND NAIBA?

Apuca-te de sah