| Denis123456 a întrebat:

as vrea sa stiu niste exercitii pentru backflip, am 14 ani 1.70-1.65 cam pe acolo, si unde as putea sa il exersez

2 răspunsuri:
| Lepadatu_Stefan_1980 a răspuns:

Nu este asa de usor. In primul rand trebuie sa-ti dezvolti foarte bine picioarele si apoi sa incepi sa exersezi. Iar, la varsta pe care o ai picioarele tale nu sunt suficient de puternice ca sa faci backflip-ul. Trebuie sa mai cresti.

| Denis123456 explică (pentru Lepadatu_Stefan_1980):

Dude,fac sala si ma axez pe musculatura picioarelor+Joc footbal des