| RaulGonzzalles a întrebat:

Salut tpu..azi vara am facut abdomene la inceuput naveam nimic iar dupa 1 luna si jumate am facut 6 patratete ce se vad si imi iese inca un rand adica asa avea in total 8 dar faza e ca vreau sa ma reapuc sa fac sa mi se vada toate 8 si v ala >fain: da nu stiu ce exerciti sa fac special sa lucre abdomenu la maxim sa ma fortez big grin dati-mi si voi niste idei niste linkuri ceva funda!

Răspuns Câştigător
| slayer112 a răspuns:

Fa multe abdomene...10 dimineata-30-la pranz-30 seara si 3-4 saptamani ai sa vezi rezultatul... poti sa faci si la bara sa te ridici, incearca sa faci 20 pe zi la bara big grin funda? big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru slayer112):

Sa te ridici la bara? adica tractiuni?

2 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Tine o gantera cu mainile pe piept cand faci abdomene si adaugi greutate!